Erkek Gümüş – Pırlanta Yüzük Modelleri

Tesbihevim, bu sektörde hizmetlerini sürdürürken, yine gümüş yüzük modelleri alanında da erkekler için en şık tasarımları satışa sunmaktadır. 59,00 TL’ den başlayan fiyatlar ile ürün bulmak mümkün olurken, üzerinde pırlantalar yer alan bazı modeller ise, 489,00 TL gibi bir fiyat ile satışa sunulmaktadır.

tesbihevim

Pırlanta tasarımlı modeller
Üzerinde yer alan pırlanta; 0,01 crt olurken, kişiye özel harf tasarımlı bu modeller; Stok Kodu: EGY-1257 üzerinden satışa sunulmaktadır. Stok Kodu: EGY-1256 ve Stok Kodu: EGY-1255 olan diğer modellere de göz atarak, kendinize uygun olan tasarımı tercih edebilirsiniz. Elbette ki, kendi isminizin ya da hediye edeceğiniz kişinin baş harfini web sayfamız yetkilileri ile görüşerek, talep edebilirsiniz. Bahsettiğimiz; gümüş yüzük fiyatları sizler için pahalı gelmiş ise, yine diğer modellere de göz atarak, indirimli ürünlerden de seçimler gerçekleştirebilirsiniz.
Hat yazılı, kişiye özel
Stok Kodu: EGY-1328 stok kodu ile satışa sunulan bu modelde, sedef taşı ve hat yazıları kullanılmıştır. Kişiye özel olarak üretilirken; 925 ayar gümüş yüzük kategorisinde Tesbihevim Özel Koleksiyon Yüzükler şeklinde satışa sunulmaktadır. Ürün detayları ve tüm diğer bilgiler, fırsat ve indirimler için; http://www.tesbihevim.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply