2019 abiye elbise modelleri

Abiye elbiseler, istisnasız tüm kadınların olmazsa olmazları listesinde her zaman en üste yerini alıyor.

Düğün, nişan töreni, mezuniyet töreni gibi özel davetlerin vazgeçilmezi olan abiye elbiseler, istisnasız tüm kadınların olmazsa olmazları listesinde her zaman en üste yerini alıyor. Her yıl birbirinden farklı tarzlarda kumaş çeşitleri ile değişen trendler doğrultusunda abiye elbiseler de güncel trendlerde degişimi takip ederek tüketicilerin zevklerine göre hazırlanan benzersiz yeni tasarımlar ile vitrinlerde yerini alıyor.

Gelişen dünyada değişen son trendleri yakından takip eden ve abiye modellerinde evrensel çizgileri benzersiz tasarımlar ile birleştiren elbise modellerim 2019 abiye elbise modelleri yeni koleksiyonuyla kadınların şıklığına şıklık katıyor. 2019 yılı yeni trendleri ile birlikte doğanın canlılığı ve doğanın renkleri abiye modellerinde hakimiyetini artıyor. Çiçekler, abiye modelleri üzerinde hakimiyetini sürdürürken toprak tonları ile dikkat çeken abiyeler altın sarısı tasarımlar göz almaya geliyor. Altın sarısı, mor ve metalik etkili kumaşların yanı sıra rengarenk tüyler ile birlikte 3 boyutlu çiçekler bu yıl abiye elbiselerde dikkat çekiyor. Dantel işlemeleri ve bohem esintileri elbise modellerim 2019 yılı abiye koleksiyonunda öne çıkıyor. Katmanlar ve oversize tasarımlar bu yıl abiyelere havalı bir görüntü katıyor. 2019 yılı abiye elbise modellerinde balık ağları ve püskül detaylar abiyeleri hareketlendiriyor. Uzun abiyelerde degradeli renklerle estetik geçişler sağlanırken V yaka ve uçuş uçuş etekler popüler tasarımlar arasında yer alıyor.

ÖZEL TESETTÜR ELBİSE SEÇENEKLERİ

Pile detaylı elbiseler satın alınabilecek seçeneklerden ilkini oluşturuyor. Kemer aksesuarı ile birlikte söz konusu adreslere gönderilen bu elbiseler kumaş kalitesi ile benzerlerinden ayrılıyor. İsteyenler için ince ve kalın kemerli modeller de sunuluyor. Renk alternatifleri bakımından da oldukça özgün çizgilere sahip olan pile detaylı elbiseler toplamda 3 iş günü içerisinde Türkiye’nin her il ve ilçesine gönderiliyor. Renkleri arasında gül kurusu, indigo ve siyah gibi seçenekler mevcuttur.

Likralı örme kumaştan imal edilen bu ürünlerin toplamda 2 yıllık garanti süresi de bulunuyor. Beden tablosuna bakılarak siparişler kısa süre içerisinde tamamlanabilir. 38 bedenden başlayan modeller 52 bedene kadar uzanmaktadır. Kimi büyük beden tesettür elbiseler için de aynı kategoriye tıklamak ve listelenmiş modeller arasından seçim yapmak mümkündür.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir